בודקי לולאת תקלה

WISE TECH  מציגים:

מכשור מתקדם של בודקי לולאת תקלה לחשמלאים

חשמלאים? אנשי אחזקה בתחום החשמל? מחפשים אחר מכשירי בודקי לולאת תקלה? אצלנו ב- WISE TECH, החברה המובילה בישראל לאספקת מכשירי בדיקה לאנשי מקצוע בענף החשמל, תוכלו למצוא ארבעה דגמים ייעודיים של בודקי לולאת תקלה המיוצרים על ידי חברת SONEL.

בודקי לולאת תקלה המשווקים על ידינו הינם מכשירי בדיקה מתקדמים מסוגם המותאמים גם לצרכי בדיקת לולאת התקלה בזרם גבוה למתקני חשמל גדולים וגם לצרכי בדיקת לולאת התקלה במתקנים בעלי חשמל מתח נמוך.

שלושת הדגמים המשווקים על ידינו בתחום בודקי לולאת תקלה כוללים:

  • SONEL MZC-310S– מכשיר בודק לולאת תקלה זרם גבוה עד 280 אמפר. מכשיר מקצועי זה מיועד לצרכי בדיקת לולאת התקלה בזרם גבוה למתקני חשמל גדולים עצמאי ללא צורך בחיבור למכשיר נוסף והוא משלב בתוכו מסך תצוגה מובנה ,זיכרון ומערכת קירור אקטיבי למניעת התחממות.
  • SOMEL MZC-20E– מכשיר בדיקה ייעודי המאפשר בדיקות לולאת התקלה במתח נמוך של 230 ו 400 וולט. מכשיר זה אופטימאלי לצרכי בידוק לולאת התקלה עבור חשמלאים המבצעים שירותי חשמל למבני מגורים, מבני משרדים, מפעלים ומתקנים חשמליים בעלי מתח נמוך. כמו כן, המכשיר מותאם לאנשי אחזקה בענף החשמל.
  • SONEL MZC-304מכשיר ייעודי לבדיקת לולאת תקלה בלוחות חשמל עד 250 אמפר. מכשיר זה מאפשר בדיקות בזרם נמוך ללא הקפצת הפחת ובזרם גבוה עם עקבה מינימאלית של 0.13 אוהם עפ"י תקן EN61557. כמו כן, המכשיר משלב בתוכו אופציה לבדיקת רציפות והתנגדות בזרם גבוה של 200mA.

היכנסו עכשיו לערוץ היוטיוב שלנו לצפייה בהדרכות וסרטונים
לחצו כאן

Call Now Button072-3911280