בודקים משולבים

WISE TECH מציגים:

בודקים משולבים מקצועיים לחשמלאים

חשמלאים? מחפשים אחר ציוד בדיקה מקצועי, אמין ואיכותי? אצלנו ב- WISE TECH, החברה המובילה בישראל לאספקת ציוד בדיקה מקצועי לחשמלאים, תוכלו למצוא מספר מערכות מתקדמות של בודקים משולבים המיוצרים על ידי חברתSONEL .

הבודקים המשולבים המשווקים על ידינו כוללים מספר דגמים מתקדמים המאפשרים לחשמלאים שביניכם לבצע מספר בדיקות במכשיר רב תכליתי אחד ומתקדם מסוגו. בין יתר מוצרי הבודקים המשולבים שלנו תוכלו למצוא את מכשירי ה-Sonel MPI-520, MPI-535, MPI-540 ודגם מיוחד MPI-540-PV (המותאם גם למתקנים פוטו וולטאיי) הנחשבים למכשירי בודקים משולבים אופטימאליים לבודקי חשמל סוג 2 וסוג 3.
מכשירים אלו  מיועדים  בין היתר לצרכי בדיקת מתקני חשמל על פי תקני EN61557 , בדיקת לולאת תקלה בזרם נמוךובזרם גבוה, בדיקת פתחים, רציפות, התנגדות הבידוד, סדר פאזות ובדיקות חיוניות נוספות. המכשיר מגיע אם סט אביזרים נלווים, לרבות, אלקטרודות וחוטים ללא תוספת תשלום.

   

כמו כן, אנו משווקים בודק מיני משולב לחשמלאים מדגם SONEL MPI 506   שהוא למעשה המכשיר הקומפקטי בעולם ובעל משקל קל ונוח מאוד לעבודה. מכשיר זה מאפשר בין היתר בדיקות לולאת התקלה, בדיקה בלוחות חשמל, בדיקת פתחים, רציפות והתנגדות והוא אופטימאלי לצרכי סביבת עבודה של 220/380, 230/400 ו-240/415 וולט.

בודק איכות הוא חלק חשוב בתהליך הפיתוח תוכנה. במהלך קורס בודקי תוכנה אונליין משתתפים לומדים עקרונות בדיקת תוכנה, כלים ומתודולוגיות הקשורות לכתיבת קוד ברמה גבוהה. הקורס כולל חומרים כמו אוטומציה, בדיקות ידניות, בדיקת יחידות, בדיקת אינטגרציה ובדיקת סביבה. בעזרת תרגולים מעשיים ותרגול מערכתי, המשתתפים מתרגלים כיצד לבצע בדיקות רציפות ולאיתור תקלות. הקורס מכין את המשתתפים לתפקיד מרכזי בתהליך פיתוח התוכנה ומקנה להם את הידע והכלים הנדרשים לעשות זאת ביעילות ובאיכות גבוהה. למדו להיות בודקי QA הוא בחירה מצוינת למערכת. בודקי האיכות הם השומרים על התקן הגבוה והאמינות של התוכנה והמוצרים הדיגיטליים. הם בודקים ומתרגלים את המערכות והתהליכים על מנת לזהות ולתקן תקלות ושגיאות. לבדיקת איכות חשיבות מרכזית בהקניית הלקוחות, התמיכה בתהליכי עבודה יעילים יותר והגנה על המוניטין והסיפוק של הלקוחות. בנוסף, ישנם הזדמנויות רבות להתקדם בתחום QA, כגון הפיתוח לתפקידי ניהול, ארכיטקטורה או אפילו להתמקצע בתחום אוטומציה. למדו קורס בודקי תוכנה מעניק את הידע והכלים הנדרשים כדי להיות בודק איכות מומחה ולבנות קריירה מצליחה בתחום התוכנה.

חשוב לנו שתדעו: כל מכשירי הבודקים המשולבים המשווקים על ידינו כוללים זיכרון מובנה מתקדם ותוכנת מחשב להפקת דוחות PDF.

היכנסו עכשיו לערוץ היוטיוב שלנו לצפייה בהדרכות וסרטונים
לחצו כאן

Call Now Button072-3911280