בודקי מסת אדמה

WISE TECH מציגים:

ציוד מדידה מקצועי לבדיקת מסת/התנגדות האדמה

מה נדרש לבדיקות התנגדות האדמה ? מחפשים אחר מכשירי מדידת התנגדות האדמה? אצלנו ב-WISE TECH, החברה המובילה בישראל לאספקת מערכות ציוד מקצועי לענף החשמל והאלקטרוניקה, תוכלו למצוא היצע מגוון, איכותי ומתקדם מסוגו של מכשירי מדידה ייעודיים המיוצרים על ידי החברות המובילות ביותר בעולם.

בין יתר מכשירי מדידת התנגדות המשווקים על ידינו לצרכי קיומן של בדיקות טיב האדמה תוכלו למצוא:

  • Sonel MRU-200-GPS – מכשיר מדידה פונקציונאלי הנחשב למכשיר היחידי בשוק המשלב בתוכו את כל סוגי המדידות האפשריות: מדידת מסת האדמה בשיטות שונות, מדידה של התנגדות סגולית והגנות ברקים. מכשיר זה משלב בתוכו GPS מובנה, כאשר כל קואורדינאטות המדידה מאוחסנות בזיכרון של המכשיר.
  • Sonel MRU -30  – מכשיר פונקציונאלי נוסף של חברת SONEL. מכשיר זה עושה שימוש בשיטות הידועות למדידת התנגדות מסת האדמה, מדידת מסת האדמה בשיטות שונות ומדידה של התנגדות סגולית.

כמו כן, אנו משווקים מכשירי מדידה נלווים לקיומן של בדיקות מערכות הארקה, כגון: מכשיר ה- RrdPhase 4051  המיועד לבדיקות הארקה למטרות הגנה בפני ברקים ואת מכשיר ה-RedPhase 4022d  המיועד למדידת התנגדות המסה הכללית הידועה גם בשם מסת ארקה.

אצלנו ב-WISE TECH, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע להתאמת מערכות הציוד הנחוצות לכם ביותר לצרכי העבודה השוטפת בכלל ולצרכי קיומן של בדיקות מערכות הארקה. לפרטים נוספים בנושא, צרו אתנו קשר.

היכנסו עכשיו לערוץ היוטיוב שלנו לצפייה בהדרכות וסרטונים
לחצו כאן

Call Now Button072-3911280