חברת Wise Tech נוסדה ב-2006, ומספקת ציוד בדיקה ומדידה מקצועי עבור ארגונים ממגזר העסקי והצבאי, המסייע להם לפתח ולבדוק את פעילותן של המערכות המגוונות שבאמתחתם. ציוד החברה מתאים לקשת רחבה של מערכות מתחומי פעילות שונים כגון RF ואלחוטי, תקשורת, אוויוניקה, חשמל, בטיחות, EMC, מדעים, וידאו, תעשייה כבדה, ייצור מתקדם ומחקר ופיתוח.

אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות בדיקה מתקדמים המתאימים ליישומים שונים ומגוונים. תחת הובלתו של מייסד החברה יוסי צדיק, יצרה Wise Tech שותפויות איתנות עם חברות וארגונים שונים בישראל, המבוססות על אספקת מוצרים מתקדמים מספקים מובילים.

אנו מחויבים לעבודה עם ספקים מובילים בתעשיית בדיקות המדידה, במטרה להבטיח ללקוחותינו פתרונות איכותיים בעלויות משתלמות. אנו מכירים בפרוטרוט כל מוצר שאנו מוכרים, והשירות שלנו כולל ייעוץ טכני ותמיכה באתר הלקוח.

לרשימה של המותגים שאנו מייצגים, לחץ/י כאן.

בעוד ש-Wise Tech מספקת מוצרי מדף, אנו מודעים לכך שחלק מלקוחותינו זקוקים לפתרונות כוללים ובהתאמה אישית. במקרים אלו, אנו נציע ללקוח פתרון יחד עם אוורסט טכנולוגיות Everest Technologies, החברה האחות שלנו, אשר מתכננת ומייצרת מוצרי turn-key ייחודיים, באינטגרציה מלאה של חלקי תוכנה וחומרה,  המתאימים בדיוק מרבי ליישומים ספציפיים.